Waar moet u op letten bij de verbouwing van uw toilet in jaren 30 stijl
Op deze pagina geven we eerst aan hoe u de aantallen zelf kunt uitrekenen voor het bestellen van granito vloertegels
lees ook de tips voor de inrichting van uw toilet in jaren 30 stijl
via een ander inkoopkanaal wij leveren ook de bijpassende amsterdamse schooltegels en utregse tegellambrisering
OPBOUW VAN DE VLOER
Op deze plattegrondjes kun je kijken hoeveel tegels je nodig hebt voor een wc vloer
De donkere granito stroken aan de buitenzijde worden geleverd in en vaste maat van 40×8,5cm
Vervolgens worden de zwart wit blokjes aan de binnenkant van de granito stroken gezet
Daarna worden de tegels voor het middenvlak symmetrisch geplaatst. Meestal moet de tegelzetter hiervoor de middentegels op maat zagen.
AANTALLEN TEGELS BESTELLEN
U kunt aflezen hoeveel vloertegels u moet bestellen bijvoorbeeld
- donkere granito vlakke stroken 40×8,5
- zwart wit blokjes en fixeerstrips
- tegels van 40×40 voor het middenvlak (op maat zagen, symmetrisch)
KEUZES PLINTEN
- 9 stuks donkere granito facetplint van 40×7,5
- 3,5 m1 matzwarte holle plint (de bocht komt 2,5 cm naar binnen)
- zwarte tegel rechtop van 10×10 cm door en door gekleurd, verpakt per 50 stuk
- zwarte of donkere glanzende wandtegel 152×152 (maakt onderdeel uit van de wandtegelmodule utregse lambrisering)
BINNEN WELKE MAAT PAST UW VLOER?
hieronder ziet u voorbeelden van vloeren in de maten
100×100 cm
100×120 cm
100×160 cm
heeft u een vloer van 87x87cm? dan past die binnen de maten van de vloer van maximaal 100x100cm
een vloer van 105×155 past binnen een vloer van 120×160 cm
U kunt de maten doorgeven van de plattegrond die van toepassing is
samen met u naam adres woonplaats en 06, wij sturen dan een factuur inclusief de kosten voor bezorgen en stemmen de afleverdatum of datum ophalen i
DIEPTE RESERVOIR HANGEND TOILET ivm MAAT VLOER en BESTELLEN TEGELS
Maakt u gebruikt van een hangend toilet, hou er dan rekening mee dat het vloeroppervlakte kleiner wordt
- normale spoelunit inclusief 5-10mm tegels: 20 cm diep
- ondiepe spoelunit inclusief 5-10mm tegels: 9-10 cm diep (let op, aansluiting op riool vraagt 12,5-15cm)
- sanbloc, in een stenen muur kan een uitsparing worden gemaakt waar deze spoelunit in verankerd wordt, dit geeft een steendikte (vaak 8-9 cm) ruimtewinst
VOEGEN
Met 2 kleuren voeg voor de vloer bereikt u het mooiste resultaat, neem een lichte kleur (bijvoorbeeld zilvergrijs) voor het binnenvlak inclusief de zwart-wit blokjesrand, en een grijze voeg voor de donkere granito rand en plint. Schilderstape kan dit klusje makkelijker uitvoerbaar maken.
Gebruik geen antracietkleurige voeg: dit geeft een blijvende verkleuring op de lichte tegels